FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Produktová fotografie

Každý výrobek či zboží prodává především jeho vizuální dojem a prezentace. Pomineme-li počítačovou vizualizace je produktová fotografie základem při takovéto prezentaci. Jsme schopni zajistit pro Vás a Váš výrobek profesionální výstup na míru pro vaše propagační materiály či web.

Reklamní fotografie

Pro použití fotografie jako prostředku reklamy je zapotřebí především technologická dokonalost z hlediska kompozice, správného nasvětlení, zvoleného úhlu či výběru motivu. Zajistíme kvalitní fotografické zpracování podkladů pro reklamní agentury či k dalšímu DTP využití. Následný postprodukční proces odstraní drobné nedostatky a naopak zvýrazní detaily, které by měly být vidět.

Glamour

Glamour je specifický fotografický žánr, jehož kouzlo spočívá v půvabu a kráse odhaleného těla. Spoře oděná těla s náznakem erotičnosti a důrazem na sexuální přitažlivost. Zajistíme profesionální studio, fotografa a produkční zázemí dle Vašeho přání.

Fotografie potravin

Fotografování potravin (nebo též kulinářská fotografie) je specializováná oblast komerčního fotografického zátiší. Díky našim zkušenostem právě z této specifické oblasti fotografie, můžete nyní realizovat vaše kulinářské sny se skvělým nejen chuťovým výsledkem.