FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Webdesign

Toužíte po moderních webových stránkách, které splňují standarty a sledují poslední trendy? Vytvoříme pro Vás moderní grafický návrh webu. Design webu připravujeme s ohledem na dobrou použitelnost tak, aby se návštěvník snadno orientoval a našel všechny potřebné informace. Vaše služby a produkty zpracujeme na webu s důrazem na originalitu se smyslem pro detaily. Nanavrhneme veškeré grafické doplňky, originální piktogramy,diagramy, ikony apod.

E-shop

Zajistíme komplexní řešení pro tvorbu Vašeho internetového obchodu. Vytvoříme webovou aplikaci, od jednoduchých objednávkových formulářů až po komplexní e-shop systémy. Součástí e-shopu je redakční systém, ve kterém si jednoduše a přehledně můžete svůj internetový obchod spravovat.

Flash aplikace

Už dlouho toužíte po originální prezentaci Vaší firmy nebo produktu? Zalíbeně se díváte na zahraniční weby konkurence, která využívá animace, zvuky a různé efekty? Nyní máte jedinečnou příležitost pořídit si stejné řešení. Na základě Vašich parametrů a přání vyrobíme takto bohatou (RIA) internetovou prezentaci.

Flash hry

Chcete pro svoji marketingovou kampaň originální doplňek, nebo chcete herní prvek použít k ovládání Vaší webové prezentace? Jsme schopni vytvořit hru či herní systém dle vašich požadavků. Při tvorbě používáme posledních technologií této platformy. Specializujeme se na augmented reality a virtuální realitu.